Deze enquête heeft zowel betrekking op het gebruik van overheidshulp als interne maatregelen die u hebt genomen om de gevolgen van de pandemie doeltreffend aan te pakken.
Met uw deelname aan deze enquête ondersteunt u een afstudeeronderzoek aan de Fontys Hogeschool in Venlo. Het beantwoorden van de vragen duurt ongeveer 8-10 minuten en gebeurt op vrijwillige en volledig anonieme basis. Daarna worden de gegevens statistisch geëvalueerd, opgeslagen en ten slotte gebruikt voor een wetenschappelijke proefschrift.
Enquête starten: https://www.survio.com/survey/d/de-impact-van-covid-19-op-dienstverlenende-bedrijven
Als u nog vragen heeft over de enquête, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen via e-mail: Maryse Mongo: m.mongo@student.fontys.nl